Już w piątek największy w Polsce Cyrk „Korona” w Trzebnicy!

165

TRZEBNICA W piątek, 11 maja o godz. 17.30 w Trzebnicy na ul. Milickiej odbędzie się niecodzienne widowisko w wykonaniu największego w Polsce Cyrku „Korona”.

Główną atrakcją tegorocznego jubileuszowego spektaklu „Niech żyje cyrk!”, jest wielka rewia ponad 60 zwierząt, z jedynym w Europie pokazem białych lwów. Dla miłośników akrobacji wystąpią laureaci największych festiwali cyrkowych świata, także najsłynniejszego Festiwalu w Monte Carlo. Multimedialne widowisko w tym sezonie tworzą artyści z Polski, Rosji, Czech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Brazylii i Francji. W przedstawieniu zobaczymy finalistę programu „Mam Talent” Ssnake`a, akrobatyczne Trio Woźniewski, ekscentrycznego clowna Tito Medina, oraz ekwilibrystkę Nanou z Francji.

 

Dla naszych czytelników do rozdania mamy 4 podwójne zaproszenia. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

 

Czy Cyrk „Korona” był gospodarzem programu TVP1 – „Artyści Dzieciom” ?

 

Podpowiedzi czytelnicy znajdą na:  https://www.facebook.com/circuskorona

 

Na odpowiedzi czekamy do czwartku 10 maja do godz. 12.

 

Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres e-mailowy: redakcja@nowagazeta.pl wraz ze swoimi danymi osobowymi.

1 KOMENTARZ

  1. Każdy kto tam idzie i wspomaga ten cały cyrkowy biznes powinien się wstydzić za swoją niewiedzę!
    Czy ktoś tam obecnych wie, że biale lwy praktycznie nie występują w przyrodzie? Za białą barwę futra u lwów odpowiada bardzo rzadki, recesywny chromoson! więc albo lwy – rodzice przeszli bardzo bolesne badania, aby odpowiednio je skrzyżować (co też nie daje 100% pewności, że mały lew będzie biały) albo zostały skrzyżowane lwy spokrewnione co w większości przypadków kończy się ślepotą potomstwa lub to wszystko zwyczajne oszustwo a lwy są pomalowane specjalną farbą!
    Jest XXI wiek a nadal ludzi bawią maltretowane zwierzęta, które podróżują po całym kraju w małych klatkach!

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here