Piłkarz Polonii trenował pod okiem Lewandowskiego

78

Kampania marki Gillette rozpoczęła się w lutym tego roku. Jej ambasadorem został Robert Lewandowski, grającym na pozycji napastnika w reprezentacji Polski, a także w klubie Borussia Dortmund. Osią kampanii był wspólny projekt „Dołącz do najostrzejszej drużyny Gillette” adresowany do młodych amatorów piłki nożnej. Celem konkursu było wyłonienie nowych piłkarskich talentów poprzez serię castingów, które przeprowadzone zostały w trzech miastach w Polsce ( Krakowie, Wrocławiu i Warszawie). A było o co walczyć, bo na najlepszych czekał trening szkoleniowy pod okiem Roberta Lewandowskiego oraz  udział w wielkim i emocjonującym meczu piłkarskim na stadionie w Warszawie.

Wrocławski casting odbył się w dniach 9 – 11 marca 2012 roku, w Centrum Sportowym MORSKIE OKO.

Ostatniego dnia każdego castingu wyselekcjonowane były osoby, które musiały zaprezentować swoje umiejętności przed jury w składzie: Roman Kołtoń – komentator i dziennikarz sportowy, Andrzej Juskowiak – były napastnik Lecha Poznań oraz Czesław Michniewicz – trener piłkarski.

Zwycięzcy wszystkich trzech castingów zostali zaproszeni do wzięcia udziału w obozie treningowym Gillette, podczas którego mieli okazję spotkać się z Robertem Lewandowskim i pod okiem piłkarza nauczyć się mistrzowskich sztuczek.

Wśród szczęśliwców znalazł się 16 – letni Piotr Pająk, na co dzień grający w trzebnickiej Polonii. Piotr Pająk  urodził się 8 lutego 1996 roku. Obecnie gra w Polonii Trzebnica, a swoją przygodę związaną z grą w piłkę kontynuuje od 9 lat. W klubie gra na pozycji środkowego ofensywnego pomocnika. Jego ulubionym piłkarzem jest Xavi Hermandez, a klubem FC Barcelona.

Piłkarz Polonii w pierwszym etapie pokonał aż 85 kandydatów i znalazł się w szczęśliwej 36. Podczas niedzielnego spotkania jury wybrało tylko 8 osób, które przeszły do finału. Wśród nich znalazł się właśnie Piotr Pająk.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here