Trzebnicki policjant oskarżony o brutalny gwałt

639

Policjant z Komisariatu Policji w Obornikach Śląskich (podlegającego Komendzie Powiatowej Policji w Trzebnicy) został zatrzymany pod koniec marca przez funkcjonariuszy z Wydziału Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, czyli przez tzw. policję w policji. Wkrótce po zatrzymaniu Sąd Rejonowy w Trzebnicy wydał nakaz aresztowania go na okres trzech miesięcy, co jest typowym środkiem zapobiegawczym w przypadku podejrzenia o dokonanie przestępstwa policjanta, który z racji wykonywanego zawodu, doświadczenia, znajomości procedur śledczych może mataczyć w sprawie oraz utrudniać lub sprowadzać na fałszywy trop śledztwo toczące się przeciwko niemu.

Zgodnie z zasadami, aby uchronić się przed zarzutem stronniczości, sprawy nie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Trzebnicy. Na początku kwietnia Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu przekazała jej rozpatrywanie do Prokuratury Rejonowej w Miliczu, gdzie prowadzi ją osobiście zastępca prokuratora rejonowego Arleta Pawłowska. Niestety prokurator Pawłowska odmówiła udzielania jakichkolwiek szczegółowych informacji, zasłaniając się „dobrem śledztwa i zabezpieczeniem jego prawidłowego toku”.

Uprowadzenie i brutalny gwałt

Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić,  podejrzewanym o dokonanie uprowadzenia, a następnie gwałcenia swojej koleżanki z pracy jest 37-letni pracownik Komendy Powiatowej Policji w Trzebnicy Arkadiusz K., na co dzień pracujący w Komisariacie Policji w Obornikach Śląskich.

O co oskarżany jest policjant? Co mu grozi? Kup dostęp do całego artykułu.

Liczba słów ukrytego tekstu: 449

Kup gazetę w kiosku
lub wydanie elektroniczne

ten artykuł znajduje
się w numerze 2012-19
Cena gazety: 3,00 brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.NOWA
na numer: 72068
Cena sms: 2,46 brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 1,50 brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:

UWAGA!!! Zakupiony kod jest aktywny przez 7 dni oraz odkrywa wszystkie płatne treści.

11 KOMENTARZY

 1. Koniec swiata- robi sie coraz lepiej- tydzien temu sprawa z jazda i wyglupami bez prawa jazdy i przyglupawe tlumaczenia komendanta i rzeczniczki.. Teraz kolejny funkcjonariusz z KPP Trzebnica zostaje oskarzony o gwalt i wspolprace z „gangsterami”…jesli oskarzenia sie potwierdza mam nadzieje, ze bedzie dlugi wyrok z przecwelowaniem…

 2. Tak własnIE wygląda dobór pracowników w POLICJI TRZEBNICKIEJ!!!! Nie ma mowy zeby czuc sie bezpiecznym!!! skoro człowiek który wzoruje Pomoc i bezpieczenstwo JEST GWAŁCICIELEM!!!!!!! WSTYD DLA TRZEBNICKIEJ POLICJI! A dla Gwłaciciela POWINNA bYC WYSOKA KARA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TYLKO CZY SĄD JĄ WYDA???

 3. Co za Bzdury!! Ten człowiek nigdy nie pracował w Obornikach Śląskich. Radzę redaktorowi, który to opublikował zasięgnąć dokładniejszych informacji! To świadczy tylko o poziomie tej gazetki.

 4. Wytrzymajmy nerwowo- poki co jest oskarzony a nie skazany. Jak by nie bylo facet jest skonczony zawodowo i „spolecznie”. Zakladajac, ze potwierdzi sie jedynie zarzut z art. 263 tj. nielegalne posiadanie amunicji to i tak zostanie osadzony, skazany i dyscyplinarnie zwolniony ze sluzby. Jesli bedzie to wyrok bezezglednego wiezienia (raczej nie w tym przypadku) i trafi za kraty znajdzie sie na samym dnie wieziennej hierarchii. Taki delikwent, ze wzgledu bezpieczenstwa powinienbyc trzymany w osobnej klatce- jako byly „pies” narazony bedzie na ataki, gwalty homoseksualne etc…
  Pewnie czul sie bezkarny i „ponad prawem” teraz ponosi konsekwencje.

 5. co za *lolek* pisze takie bzdury !!!!!! pewnie *pismak* który chce rozgłosu lub jest niedowartościowany i chce szybko wypłynąc dzięki tym kłamstwom . Najpierw ustal prawdziwe fakty kto kogo gdzie za co i z kim a nie piszesz pierdoły , wiadomo że chcesz wypłynąć dzięki artykułom o Policji BO TO TERAZ NA CZASIE ale najpierw ustal i opisuj sytuacje oparte na faktach . Mam nadzieje że ktoś WŁADNY z trzebnickiej KPP utrze ci nosa za te pomówienia, kłamstwa i skieruje sprawę do odpowiedniej instytucji . Chyba że nikomu nie starczy odwagi ???? POZDRAWIAM

 6. maly23- to moze sprostuj jesli artykul to „bzdury”, „klamstwa”, „pomowienia”. do dziela, przedstaw nam prawdziwa wersje….

  • pytek / jeden z internatów XXX odpowiedział ci juz na twoje pytanie , jak i skąd jakiś * lolek* z jakiegoś brukowca mógł ustalić lub otrzymać takie szczegółowe informacje niestety nie jest to możliwe bo prokuratura zasłaniać się będzie dobrem śledztwa bo to sa za poważne zarzuty żeby ktoś później pisał bzdury w jakiś brukowcach , a pracuje w podobnej instytucji więc wiem dużo na te/ten tematy/temat więc poczekaj az się wyjaśni cała sprawa i wtedy Sam zweryfikujesz bzdurne artykuły z gazet z tym co pisałem.

 7. Tak czytam ten artykuł i poprzedni i się zastanawiam jak nisko trzeba upaść żeby po pierwsze pisać takie bzdury, po drugie w nie wierzyć …..policjant, nie policjant jeżeli jest ktoś oskarzony -podejrzewany o przestępstwa -o mozliwość popełnienia przestępstw z takich a nie innych artykułów to ludzie zastanówcie się żaden prokurator dla dobra śledztwa nie ujawni żadnych informacji dotyczących sprawy (kto się zna na prawie wiem o co chodzi) a tu tyle szczególów -skąd ???Pani redaktor usilna proba ratowania gazety ????czy facet jest winny czy pomówiony osądzi Sąd . A ja wam życzę aby kiedyś komuś z was przydarzyła się jakaś nieprzyjemna historia np ktoś was pomówi, będzie usiłował w coś wrobić bądź zwyczajnie w życiu złamiecie prawo -wtedy pani redaktor powinna zanim jakiś organ orzeknie o waszej winie bądź niewinności powinna wam zniszczyć życie takimi artykułami-pozdrawiam p.s ja napisze anonim ,że UFO wylądowało w Trzebnicy też to opiszą i nawet nie sprawdzą przecież wystarczy troszkę fantazji aby powstał artykuł. Pan Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy …….

 8. W tym tygodniu byłem w Sądzie i o dziwo zobaczyłem, że Długosz i Buryło właściciel i redaktor Nowej mają sprawę w Sądzie Karnym za „nierzetelność”! Grozi za to kara więzienia! Dlaczego o tym Nowa nic nie pisze! Napiszcie tak jak w innych sprawach na pierwszej stronie Długosz oskarżony! albo Czy Długosz pójdzie do więzienia? A jak wygra to na którejś tam stronie małymi literkami Długosz uniewinniony! Moim zdaniem Nowa nie ma nic wspólnego z niezależnością i rzetelnością! Na całe szczęście ludzie mają swoją mądrość! A do wszystkich którzy są przez Gazetą Nową szkalowani, oczerniani – nie bójcie się i korzystajcie ze swoich praw!

 9. Racja ,,mieszkaniec ” szanujący się obywatel nie czyta Gazety Nowej a bynajmniej nie wierzy w te steki kłamstw, fanatzji redaktorów Gazety Nowej….aha i uparasza się redaktorów szanownej gazety o zapinanie pasów bezpieczeństwa podczas kierowania samochodem , nie rozmawiania przez telefony komórkowe podczas prowadzenia pojazdow oraz przepuszczanie pieszych będących juz na pasach przy przejściach dla pieszych………

 10. i jak tam internauci co teraz o tym myślicie / czemu nagle „PISMAKI” tego <brukowca< zwanego gazetą nagle przestali pisać o tym temacie , pewnie już się dowiedzieli iż PIERDOŁY O KTÓRYCH PISALI I WCISKALI WSZYSTKIM INTERNAUTOM nie do końca potwierdziły się a Policjant na wolności a podobno cała ta historia nie kleiła się od początku i teraz ucichli bo boja się że on pociągnie ich do odpowiedzialność za te oszczerstwa, szargana opinie i popłyną trochę na kasie i stracą na swojej niby rzetelności , podyskutujcie sobie teraz o gazecie co o niej i tych redaktorach myśleć którzy przygotowywali ten artykuł , oni dla mnie powinni zająć się sprzątaniem wychodków a nie zbieraniem informacji bo robią to nieudacznie i nierzetelnie i chcą na takich sprawach wypłynąć ale niestety TONĄ i cichną / POZDRAWIAM

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here