Nie ma mocnych na „tirówki”

2772

Scenariusz codziennie jest taki sam: rano kobiety są przywożone na swoje „miejsce pracy” samochodem. Mają swoje ulubione miejsca; na klientów czekają na wysokości Pawłowa Trzebnickiego, naprzeciwko parkingu, przy zjeździe na Pawłów, a w dni wolne od pracy na przystanku autobusowym. Teraz, kiedy zrobiło się już gorąco, kobiety, aby nie męczyć nóg, przywożą ze sobą białe, plastikowe krzesełko.

Nasi Czytelnicy zawiadomili nas, że byli świadkami sytuacji, w czasie których kobiety stwarzały zagrożenie dla kierowców poruszających się drogą nr 5.

Jeżdżę codziennie trasą z Trzebnicy do Prusic i z powrotem, o różnych godzinach. Czasami widzę, jak jakiś samochód przywozi te dwie panie rano, około godz. 10. Niezależnie od tego jaka jest pogoda, te panie tam stoją – mówi trzebniczanka. – Trzeba przyznać, że mają spory ruch, muszą być bardzo „pracowite”; niekiedy samochody zjeżdżają z drogi jeden po drugim i czekają w kolejce. Wielokrotnie byłam świadkiem, jak kierowcy samochodów w ostatniej chwili zauważali te kobiety i chcąc skorzystać z ich usług, „dawali ostro po hamulcach”, nie patrząc nawet w lusterka czy przypadkiem nic za nimi nie jedzie.

Czy ktoś poradzi sobie z tym procederem? Zobacz co mówi policja i straż miejska.

Liczba słów ukrytego tekstu: 655

Kup gazetę w kiosku
lub wydanie elektroniczne

ten artykuł znajduje
się w numerze 2012-19
Cena gazety: 3,00 brutto
LUB Wyślij sms

Wyślij sms o treści: AP.NOWA
na numer: 72068
Cena sms: 2,46 brutto
LUB Wykonaj szybki przelew

Szybkie przelewy i płatności
kartą poprzez dotpay.pl
Kwota przelewu: 1,50 brutto


Aby odblokować treść wpisz otrzymany kod:

UWAGA!!! Zakupiony kod jest aktywny przez 7 dni oraz odkrywa wszystkie płatne treści.

7 KOMENTARZY

    • Co sie czepiacie dziewczyn?Maja prawo tam stac, natomiast to ich alfons jest przestepca i dziwie sie policji ze jeszcze go nie zapuszkowali. Moze sa na jego liscie plac.

      • biskup a skąd ty wież że maja alfonsa ?, może ty sam nim jesteś i masz gratisowe pokuty które sam im zadajesz 🙂 a może nie chciałeś zapłacić po zabawie i pogonił cię za to stamtąd a teraz masz zakaz i chcesz sie zemścić ??????? przyznaj się co tam zaszło .

  1. W tym tygodniu byłem w Sądzie i o dziwo zobaczyłem, że Długosz i Buryło właściciel i redaktor Nowej mają sprawę w Sądzie Karnym za „nierzetelność”! Grozi za to kara więzienia! Dlaczego o tym Nowa nic nie pisze! Napiszcie tak jak w innych sprawach na pierwszej stronie Długosz oskarżony! albo Czy Długosz pójdzie do więzienia? A jak wygra to na którejś tam stronie małymi literkami Długosz uniewinniony! Moim zdaniem Nowa nie ma nic wspólnego z niezależnością i rzetelnością! Na całe szczęście ludzie mają swoją mądrość! A do wszystkich którzy są przez Gazetą Nową szkalowani, oczerniani – nie bójcie się i korzystajcie ze swoich praw!

  2. Proponuję, aby trzebnicka straż miejska zapoznała się z terenem swojego działania, bo Panie „pracują” na terenie Gminy Trzebnica a nie Gminy Prusice- wysypisko śmieci jest przecież trzebnickie.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here