Znów na walizkach

356


Mieszkanka powiatu trzebnickiego Ewelina Lisowska, zakwalifikowała się do półfinału, 2 edycji  muzycznego show X-Factor, który emitowany jest w soboty o godz. 20.00 w TVN. Konkurs składa się z kilku etapów: precasting (z udziałem producentów i reżysera, w którym wzięło udział przeszło 1200 uczestników).

Ewelina liczy
na głosy mieszkańców
naszego powiatu

Casting z udziałem jurorów, do którego zakwalifikowało się ok. 600 ciekawych osób, w którym Ewelina otrzymała 3 x TAK od wymagającego jury i zakwalifikowała się do 40-tki wykonawców.   Po dalszej analizie jej występów przez jurorów, została zaproszona do  kolejnego etapu tzw. „dom jurorów”, w którym po prezentacji  z pośród 15-tu wykonawców, każdy juror musiał wybrać tylko trzech. Ewelina,  znalazła się w tej doborowej 9-tce wykonawców.

Mieliśmy przyjemność oglądać i słuchać ją w ubiegłą sobotę w TVN.  Musiała znów spakować walizki i stawić się w Warszawie, gdzie będzie przygotowywać się do dalszych koncertów na żywo. Usłyszymy ją znów w najbliższą sobotę o 20-tej na TVN. Czy będzie dłużej nas czarować swoim przyprawiającym o ciarki głosie zależy już od słuchaczy wysyłających esemesy. Mamy nadzieję, ze w wśród wysyłających nie zabraknie Czytelników naszego tygodnika.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here