Zgadnij kto to

67

Zapraszamy do zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Aby rozwiązać zadanie, należy rozpoznać osobę, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Dla ułatwienia podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

Patrząc na prezentowane zdjęcie można spytać, kiedy to było? Ten chłopczyk na motocyklu był wówczas mieszkańcem Osoli. Obecnie mieszka w Chodlewku. Znany jest z aktywności zawodowej i społecznej. Choć jest osobą „w latach”,  można go spotkać na wielu imprezach organizowanych prze gminę, powiat czy w swej miejscowości. Jest on dzisiaj osobą rozpoznawalną. Kto to jest?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać sms-em. Czekamy na nie do piątku 6 kwietnia, do godz. 9.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety.

Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

 

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas odbierania nagrody. Jeżeli  ktoś nie może odebrać nagrody w terminie, prosimy o informację telefoniczną do redakcji. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od terminu podanego poniżej – przepada.

 

Zagłosuj sms-em

 Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO: treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 złotych.

Panienka z kucykiem, prezentowana w poprzednim numerze NOWej jest obecnie panią Elżbietą Rychlicką, zastępczynią dyrektora szkoły w Powidzku. Jest osobą wielce zasłużoną i wyróżnianą, ma na swoim koncie osiągnięcia pedagogiczne, organizacyjne i logistyczne. Jest m.in. autorką programów „Bezpieczna Szkoła” i innych, których realizacją było zwiedzanie Gniezna i Biskupina czy realizacja programu – „Kiedy dziadek chodził do szkoły”. Była organizatorką „zielonych szkół”; współpracuje z rodzicami. Jej dokonania są idealnym odbiciem dorobku szkoły, w której pracuje!

Na konkurs z ubiegłego tygodnia wpłynęło aż osiem prawidłowych odpowiedzi – gratulujemy popularności bohaterce naszej zgadywanki – Elżbiecie Rychlickiej. W losowaniu szczęście uśmiechnęło się do  Janiny Dziurdzi z Powidzka. Po odbiór nagrody zapraszamy do naszej redakcji w piątek 6 kwietnia w godz. 12 – 16.

 Wyjaśnienie

W poprzednim numerze napisaliśmy, że nikt nie rozpoznał na zdjęciu Anny Wołoszyn. Jednak w rzeczywistości otrzymaliśmy cztery prawidłowe odpowiedzi. Niestety w wyniku awarii systemu prawidłowe odpowiedzi nadeszły dopiero we wtorek, dlatego też osoby, które wówczas brały udział w naszej zgadywance zostaną dopisane do kolejnego konkursu.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here