Zagłosuj i wygraj plac zabaw dla Trzebnicy!

468

W tym roku konkurs „Zagłosuj na Swoje Miasto” zorganizowany został w ramach kampanii społecznej Fundacji Muszkieterów „Place Zabaw Muszkieterów”, już po raz trzeci. Z tego też powodu w dwóch miejscowościach, na które oddana zostanie największa liczba głosów, Muszkieterowie ufundują kolorowe, nowoczesne i bezpieczne place zabaw, każdy o wartości blisko 30 tys. zł. Mieszkańcy oraz sympatycy Trzebnicy mogą zagłosować na swoje miasto, wysyłając SMS o treści PLAC341 pod numer 7168. Koszt SMS to 1 złoty plus VAT. W głosowaniu mogą wziąć udział osoby pełnoletnie.

– Chciałbym zachęcić wszystkich mieszkańców Trzebnicy do udziału w konkursie i głosowaniu na swoje miasto. Dzięki Waszym głosom Trzebnica może być kolejnym miejscem, w którym ufundowany przez Muszkieterów plac zabaw, umili życie jego najmłodszym mieszkańcom – podkreśla Marek Feruga, prezes Grupy i Fundacji Muszkieterów.

W ciągu czterech lat trwania akcji „Place Zabaw Muszkieterów”udało się wybudować 76 placów. Ich łączna wartość przekroczyła 2,6 mln złotych.

Szczegółowe informacje o zasadach głosowania oraz regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.placezabaw.muszkieterowie.pl.

Budowa placów to największa akcja społeczna realizowana przez Fundację Muszkieterów. W tym roku przeprowadzona zostanie po raz piąty. Fundacja, której członkami są właściciele supermarketów Intermarché i Bricomarché, na mocy specjalnej umowy z samorządami lokalnymi, bądź ze spółdzielniami mieszkaniowymi, przekazuje mieszkańcom miasta plac zabaw. Ze swojej strony fundacja pokrywa koszty zakupu i montażu zestawów zabawowych. Z kolei, władze lokalne wyznaczają lokalizację oraz przygotowują teren, na którym powstanie plac zabaw.

Dodatkowych informacji udziela:

Eliza Orepiuk

kierownik Dyrekcji Komunikacji i Informacji

ITM Polska Sp. z o.o. ul. Janikowska 33, 61 – 070 Poznań

tel.: 061 665 12 09, mail: eorepiuk@mousquetaires.com

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here