Wygrana z dedykacją

59

Mimo niesprzyjającej aury, Polonia II prowadzona przez Krystiana Januszewskiego, wygrała z miejscowym zespołem z Pawłowa Trzebnickiego 2:0

Ziąb na dworze i co chwila zacinający deszcz odstraszył w niedzielne popołudnie kibiców obu drużyn. Za to nie ostudził emocji piłkarskich, każdy zawodnik dawał z siebie wszystko.

Warunki atmosferyczne nie były przychylne dla każdej ze stron, trzeba było grać w niesprzyjającej pogodzie, na nierównej i śliskiej murawie.

Pierwsza część spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Dopiero w drugiej części spotkania gospodarze stworzyli sobie dogodną sytuację strzelając pierwszą bramkę. Kilkanaście minut później podwyższyli wynik na 2:0. Wyraźnie dominowali nad miejscowym zespołem z Pawłowa. Gra toczyła się przeważnie przy bramce gospodarzy. Na kilka minut przed zakończeniem spotkania wynik mógł być jeszcze lepszy dla polonistów, ale piłka odbiła się od słupka bramki. Na zakończenie spotkania zadowoleni poloniści zatańczyli taniec zwycięstwa na murawie.

: – Mecz graliśmy w trudnych warunkach jeżeli chodzi o boisko, całą jedenastka przeciwników broniła swojej bramki, wiał wiatr co utrudniało grę jednak udało się strzelić dwie bramki i przywieźć ze spotkania trzy punkty. Na pewno ciężka była pierwsza połowa spotkania, bo piłka skakała na nierównym boisku. Po zdobyciu pierwszej bramki zrobiło się spokojniej. Chciałbym pochwalić naszych przeciwników, którzy zagrali ambitnie i dali z siebie wszystko. Mecz chciałbym zadedykować córce, która urodziła się w piątek 13 – powiedział zadowolony trener.

Kolejny mecz Polonii II tym razem u siebie, podejmą walkę z Kuraszkowem.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here