„Rosa” rozgromiła „Dęba”

867

Przy bardzo niesprzyjającej aurze odbył się mecz piłkarzy z Kuraszkowa z zawodnikami z Rościsławic. Od samego początku widać było przewagę piłkarzy gości. Już w pierwszej połowie goście zdobyli dwubramkową przewagę, którą podwoili po przerwie.

Zdzisław Kalisz, kierownik zwycięskiego zespołu powiedział po meczu: – Jestem zadowolony ze spotkania, bramki strzelane były w akcji. W I połowie pierwszą bramkę strzelił Paweł Ramiączek, a drugą Oskar Podedworny. W drugiej połowie mieliśmy tych samych strzelców, z tym że trzecią bramkę zdobył Podedworny, a czwartą Ramiączek. Graliśmy z kontry i przyniosło nam to zwycięstwo. Mieliśmy komfort, bo cały mecz byliśmy spokojni o wynik.

Waldemar Brożyna, trener „Dęba” Kuraszków powiedział nam po meczu: – No cóż, o wyniku ciężko mówić. Przegraliśmy 0:4, ale to był bardzo szybki mecz. Można powiedzieć, że moja drużyna grała, a przeciwnicy zdobywali bramki. Przeciwnicy ostro atakowali, zwłaszcza napastnicy, ale trzeba powiedzieć, że sędzia nie musiał pokazywać żółtych kartek. My przeważaliśmy w ciągu spotkania, ale to nasi przeciwnicy zdobywali z kontry bramki. W grze kontuzji doznał nasz bramkarz. To był fajny, widowiskowy mecz. Chłopcy, bardzo się starali. Zawodnicy też są zadowoleni, bo na prawdę dobrze grali.

LKS „Rosa” Rościsławice zagrał w składzie:

Piotr Szumiał, Tomasz Bęben, Bartosz Bęben, Paweł Ramiączek, Oskar Podedworny, Michał Pisula, Przemysław Kaczmarczyk, Tomasz Lizak, Adrian Kozik, Marcin Rogala, Wiesław Bender, Grzegorz Rosala, Damian Ratajczak, Grzegorz Gibalski, Zdzisław Kalisz, Daniel Lizak.

LKKS „Dąb” Kuraszków zagrał w składzie: Adrian Brożyna, Maciej Grala, Wojciech Grala, Mateusz Matraszek, Marcin Matraszek, Mateusz Domagała, Aleksander Włodarczyk, Michał Pasek, Sebastian Stachowicz, Krystian Kępiński, Remigiusz Stępień, Damian Ozga, Paweł Jaros, Jakub Sołtyński.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here