Zdobądź bilety na koncert! CeZik w obornickiej Bajce.

62

W piątek, 27 kwietnia w Bajce (ul. Łokeitka 22) w Obornikach Śląskich o  godz.20  odbędzie się koncert CeZika. Chłopak znany jest z tego, że w programie Szymona Majewskiego śpiewał piosenki od tyłu.

CeZik to prosty chłopak. Lubi grać na gitarze, wyć do księżyca, napić się piwa i długo pospać. Pewnego dnia postanowił jednak, że chce od życia czegoś więcej. Chciał dzielić się z innymi tym, co potrafi robić najlepiej.

Z pomocą przyszły dobrodziejstwa internetu, dzięki któremu pokazał Polsce kilka swoich muzycznych sztuczek i ku jego zdziwieniu – spodobało się!

Na dzień dzisiejszy klipy CeZika na jego kanale zostały obejrzane ponad 23 miliony razy. W jednym z nich śpiewa od tyłu, w innym gra na garnkach i butelkach („Hey – [sic!] kuchnia cover”), a w jeszcze innym walczy z gumowym aligatorem („Forfiter Blues”). Upodobał sobie również śpiewanie znanych utworów na kilka głosów. Kilka okienek, w każdym z nich CeZik i nie wiadomo na którego patrzeć, a którego słuchać („Szajka CeZika i polska muzyka”). Z największą przyjemnością bawi się stylami muzycznymi; i tak w klipie „Te ostatnie niedziele” w ciągu 2 minut miesza 10 diametralnie odmiennych gatunków.

Jednak CeZikowi wciąż mało! Pewnego dnia postanowił stworzyć coś nowego, pod nowym pseudonimem. Ujawnił się dopiero po jakimś czasie, w momencie gdy zorientował się, że jego nowy projekt osiągnął duży sukces. KlejNuty, czyli CeZik miksujący przeróżne materiały wideo, tworząc z nich swoje własne, szalone kompozycje. „Za tyłek”, „Krzysiu” czy „Ballada Najmana” to tylko niektóre z nich, obejrzane już ponad 10 milionów razy w ciągu trzech miesięcy.

Wygraj darmowe bilety!

Mamy też niespodziankę dla naszych Czytelników.  Dwie pierwsze osoby, które przyjdą z aktualnym numerem NOWej w czwartek (19.04.2012 o godzinie 12.00) otrzymają podwójne zaproszenia na ten niepowtarzalny koncert.

A dla gapowiczów mamy jeszcze jedno podwójne zaproszenie do odebrania 26 kwietnia, dzień przed koncertem o godzinie 12.00. Oczywiście zaproszenie otrzyma pierwsza osoba, która o tej porze pojawi się w redakcji NOWej gazety trzebnickiej z aktualnym numerem gazety.

1 KOMENTARZ

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here