Zgadnij kto to

  109

  Dziś znów zapraszamy do zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Aby rozwiązać zadanie, należy rozpoznać osobę, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Aby ułatwić odgadnięcie, podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

  Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

  Młodzieniec z puszystą czupurną jest do dziś  mieszkańcem Trzebnicy. Od dziecka muzykuje. Jest specjalistą gry na akordeonie. Gra i prowadzi zespół. Z zawodu jest jednak technikiem samochodowym. W tym fachu pracował w wielu trzebnickich zakładach. Mechanika samochodowa to jego druga pasja, poza muzyką.  Kto to jest?

  Odpowiedzi prosimy przesyłać na zamieszczonym poniżej kuponie  lub sms-em. Czekamy na nie do poniedziałku 6 lutego do godz. 9.

  Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety oraz na naszej stronie internetowej www.nowagazeta.pl.

  Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

  Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zwycięzcy, wykonanej podczas odbierania nagrody. Jeżeli  ktoś nie może odebrać nagrody w terminie, prosimy o informację telefoniczną do redakcji. Nagroda nieodebrana w ciągu tygodnia od terminu podanego poniżej – przepada.

  Zagłosuj sms-em

  Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO: treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 złotych.

   W poprzednim numerze NOWej gazety w konkursie „Kto to powiedział?” pytaliśmy naszych Czytelników o autora wypowiedzi z jednego z tekstów zamieszczonych w numerze: „Należę do ludzi, którzy  chcąc coś osiągnąć  w życiu, muszą ciężko pracować”. Cytat pochodzi z wywiadu  zatytułowanego „Sukces zawdzięczam rodzinie”, przeprowadzonego z  Jerzym Sajewiczem, laureatem żmigrodzkiego Smoka Sukcesu. Tak rozpoczyna się jego odpowiedź na pytanie o początki działalności jego firmy..

  Zagadkę jako pierwsza prawidłowo odgadła Małgorzata Szymańska z Obornik Śląskich, którą zapraszamy  po odbiór nagrody do siedziby redakcji (ul. św. Jadwigi 7), w piątek 3 lutego w godz. 12-16.

   Nagrodę za rozwiązanie zagadki sprzed dwóch tygodni odebrała Halina Gierczak z Trzebnicy. Jak nam powiedziała, z odgadnięciem, iż autorem zacytowanego zdania jest Henryk Kuzan nie miała żadnych problemów, gdyż naszą gazetę czyta „od deski do deski”. – Rozwiązuję też wszystkie krzyżówki i konkursy. A gdy jest „Kto to powiedział?”, to lekturę zaczynam od szukanego cytatu – dodała pani Halina.

  ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here