Zakupy w Tesco w marcu

  46

  Coraz mniej czasu dzieli trzebniczan od otwarcia kolejnych hipermarketów w mieście. Nie udało się dotrzymać terminu i z lekkim opóźnieniem, ale już niedługo otwarte zostanie Tesco. Z tej okazji na mieszkańców czeka wiele niespodzianek. Niedługo już także otwarte zostanie Bricomarche oraz Rossmann.

  Niedawno pisaliśmy o tym, że do końca roku ma się zakończyć budowa marketu Tesco znajdującego się przy trzebnickim łączniku. Niestety nie udało się dotrzymać tego terminu i dziś już wiadomo, że planowane otwarcie hipermarketu  odbędzie się w pierwszej połowie marca.

   – Na mieszkańców miasta czeka nawet kilkadziesiąt promocji tygodniowo, szeroka oferta produktów pierwszej potrzeby w konkurencyjnych cenach oraz wiele dodatkowych korzyści, które pozwolą oszczędzić pieniądze na zakupach m.in. darmowe torebki przy kasach czy program clubcard – poinformował nas Jakub Jaremko, specjalista ds. Komunikacji Tesco Polska sp. z o.o. – Przez pierwszy miesiąc po otwarciu, na klientów będzie czekało mnóstwo atrakcji i prezentów, między innymi kupony rabatowe oraz prezenty dołączane do zakupów – dodał.

  J. Jaremko obiecał, iż dzięki sklepowi Tesco zmniejszy się lokalne bezrobocie. W nowym sklepie pracę znalazło już 46 osób, a rekrutacja wciąż trwa.

  Przypomnijmy, że to nie jedyny hipermarket, który zostanie otwarty w najbliższym czasie. Już niebawem trzebniczanie będą mogli robić zakupy w ogrodniczym Bricomarche przy ul. Wrocławskiej, który jest już praktycznie na ukończeniu, a także jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem od marca drogerią Rossmann, która powstanie w DH Centrum przy ul. I. Daszyńskiego.

  ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here