Próbował przekupić policjantów

  38

  Do policyjnego aresztu trafił mężczyzna poszukiwany kilkoma listami gończymi. Wpadł w ręce policjantów z Trzebnicy na drodze krajowej nr 5. Mężczyzna próbował przekupić funkcjonariuszy w zamian za odstąpienie od zatrzymania .

  Policjanci wydziału kryminalnego trzebnickiej komendy powiatowej zatrzymali mężczyznę, który próbował uniknąć odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwa, których się dopuścił.  31 – letni mieszkaniec jednej z miejscowości naszego powiatu poszukiwany był kilkoma listami gończymi, m.in. za kradzieże, pobicia czy przywłaszczenie mienia.

    Do zatrzymania doszło na drodze krajowej nr 5. Policjanci ustalili, że poszukiwany przebywa na terenie powiatu i przemieszcza się autem marki audi. W okolicach Kryniczna funkcjonariusze namierzyli podejrzany samochód. Podczas zatrzymania mężczyzna stawiał opór i nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy.

    Wiedząc, że nie uniknie zatrzymania, ratował się jeszcze próbą przekupienia funkcjonariuszy, oferując im łapówkę w kwocie 5 tys. złotych. Akt przekupstwa się nie powiódł i w końcu poszukiwany złoczyńca trafił do policyjnego aresztu, a potem do wiezienia, gdzie będzie odbywał  karę ponad 4 lat pozbawienia wolności, na którą został skazany.

  ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here