Pierwszaki

    1140

    Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie, klasa Id

     

    wychowawczyni: Małgorzata Radziszewska

     

    Marcin Augustyniak, Gracjan Drączkowski, Amelia Gasztyk, Patrycja Horoszkiewicz, Kacper Krawczyszyn, Patryk Krzeszowski, Aleksandra Matuszewska, Jakub Niedziejko, Damian Pietras, Milena Piotrowska, Oliwia Poślednik, Wiktoria Poślednik, Kacper Sasanowicz, Weronika Suwalska, Patryk Suwalski, Emilia Tomaszkiewicz, Maciej Tomaszkiewicz, Milena Urbanik, Grzegorz Uznański, Paweł Wajer, Amelia Wierzba, Maksymilian Załanowski, Aleksandra Zawadzka, Natalia Żygadło.

     

    Szkoła Podstawowa im. Bolesława Chrobrego w Żmigrodzie, klasa Ie

     

    wychowawczyni: Bożena Spruta

     

    Natalia Bajda, Aleksandra Cepa, Anastazja Jaroszuk, Sergiusz Jaroszuk, Maciej Jurdeczka, Kornelia Kabzińska, Wiktoria Krzesińska, Martyna Kunicka, Weronika Marcinek, Maksymilian Marzec, Wiktoria Marzec, Krzysztof Moczulski, Wiktoria Pietras, Wiktoria Popadeńczuk, Krystian Popów, Nikola Pytlińska, Jan Sojko, Krystian Suwalski, Maciej Szczotka, Kacper Turczyński, Kacper Zieliński, Michał Żywiczka.

     

    Nieobecna: Żaneta Rabiak

     

    Szkoła Podstawowa w Powidzku, klasa I

     

    wychowawczyni: Iwona Krupa

     

    Szymon Banaś, Kamil Betka, Milena Bocianowska, Karolina Dębowska, Oliwia Drechna, Kacper Dumycz, Jakub Działakiewicz, Julia Grudniewska, Julia Jasińska, Julia Jasińska, Pola Kropielnicka, Monika Malińska, Nikola Michalak, Martyna Michalczewska, Klaudia Orszewska, Patryk Orszewski, Mateusz Oszstrowski, Mikołaj Rozmarynowski, Julia Serewiś, Patryk Skierewski, Natalia Smulska, Sandra Specht, Dominik Stachowski, Fabian Targoni, Jakub Tatarek

     

    nieobecna: Julia Klimczak

     

    Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Barkowie, kl I

     

    wychowawczyni: Jolanta Gurkowa

     

    Jakub Chmura, Dominika Ciesielska, Martyna Cisek, Aleksandra Dudziak, Natalia Dybała, Hubert Gorynia, Aleksandra Kis, Patryk Kuczkowski, Weronika Maras, Jagoda Marczewska, Konrad Matusiak, Patrycja Olejniczak, Nikola Pacholik, Riccardo Pustizzi, Roksana Rudnicka, Siegert Jakub, Patrycja Szwed, Kacper Tuta, Oskar Zięba, Kacper Ziętek, Jakub Żupiński.

     

    Nieobecny: Oskar Zięba

    ODPOWIEDŹ

    Please enter your comment!
    Please enter your name here