997 KRONIKA POLICYJNA

Tydzień w statystykach Policjanci zatrzymali 24 sprawców przestępstw (2 w Trzebnicy, 7 w Żmigrodzie, 6 w Obornikach Śl. i 9 w Prusicach), w tym 17 nietrzeźwych (8  kierowców samochodów, 5 rowerzystów i 2 motorowerzystów).  Wylegitymowano 308 osób (118 z Trzebnicy, 102 z Obornik Śl., 88 ze Żmigrodu). Policja interweniowała 82 razy (51 w Trzebnicy, 19 w Obornikach, 11 w Żmigrodzie, 1 w Prusicach). W policyjnym areszcie przebywało 6  osób. W minionym tygodniu  odnotowano 2 wypadki  […]

3 października 2011

|

NOWa Gazeta | Nr. wyd. 40-2011

Tydzień w statystykach

Policjanci zatrzymali 24 sprawców przestępstw (2 w Trzebnicy, 7 w Żmigrodzie, 6 w Obornikach Śl. i 9 w Prusicach), w tym 17 nietrzeźwych (8  kierowców samochodów, 5 rowerzystów i 2 motorowerzystów).

 Wylegitymowano 308 osób (118 z Trzebnicy, 102 z Obornik Śl., 88 ze Żmigrodu). Policja interweniowała 82 razy (51 w Trzebnicy, 19 w Obornikach, 11 w Żmigrodzie, 1 w Prusicach).

W policyjnym areszcie przebywało 6  osób. W minionym tygodniu  odnotowano 2 wypadki  drogowe, w których  3 osoby  zostały  ranne. Zatrzymano trzy osoby poszukiwane.

 Prowadził mimo zakazu

W ubiegłą środę policjanci z komisariatu w Żmigrodzie zatrzymali 58-letniego mieszkańca tej gminy, który prowadził osobowego peugeota 106, mimo  orzeczonego zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych, wydanego przez Sąd Rejonowy na okres 36 miesięcy.

Udostępnij artykuł

Komentarze

    Redakcja nie odpowiada za treści publikowane w komentarzach oraz w dyskusjach na forum dokładając jednak wszelkich starań do procesu moderacji tych naruszających netykietę. Jednocześnie informujemy, że komentarze zawierające wulgaryzmy lub nie na temat mogą zostać usunięte. Ponadto na wezwanie organów ścigania oraz osób, których dobra osobiste mogą być naruszane, udostępnimy wszelkie dane identyfikujące autora.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przepisz kod z czarnego paska znajdującego się w reklamie.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Ostatnio na Facebooku