Laptopa mieli jak w banku

173

Trzebniczanka Czesława Wierzchoń wygrała laptopa w loterii promocyjnej, zorganizowanej przez Grupę Banków Polskiej Spółdzielczości. Jest ona jedyną laureatką z powiatu trzebnickiego w ogólnopolskiej akcji skierowanej do faktycznych i potencjalnych klientów banków spółdzielczych. Po odbiór nagrody przyszła z mężem Krzysztofem i 9-letnim synkiem Wiktorem

– Konto w tym banku mamy od 15 lat, albo i dłużej. Przenieśliśmy się od konkurencji, bo tu były lepsze warunki. I tak już zostało – powiedziała p. Czesława. – O konkursie dowiedzieliśmy się przypadkiem, z ulotki, która leżała w banku. Nie trzeba było nic kupować, a wystarczyło się zalogować na stronie internetowej banku.

– Do tej pory nigdy nic nie wygraliśmy, poza „trójką” w totolotka. Teraz też nie liczyliśmy na szczęście. Ale ponieważ główną wygraną był chevrolet, trzeba się było zalogować, bo szczęściu trzeba pomagać – dodał p. Krzysztof.

Wprawdzie główna wygrana przypadała komuś innemu, ale i tak się opłaciło. Czteroosobowa rodzina wzbogaciła się o trzeci komputer, więc kolejki do tego sprzętu się zmniejszą.

Jak nam opowiedziały Katarzyna Masłowska, zastępca dyrektora  pionu BS w Trzebnicy, Joanna Maliszkiewicz, członek zarządu ds. handlu oraz  specjalista ds. administrowania logistyki samorządu  Edyta Dulińska, loteria promocyjna pod nazwą „Twoje konto z prezentami” trwała od 10 września do 31 grudnia ub. roku. Do wygrania było 16 samochodów chevrolet spark, 120 telewizorów LCD i 360 laptopów. Warunkiem uczestnictwa w zabawie było założenie w placówce banku konta oszczędnościowo-rozliczeniowego i zagwarantowanie wpływów miesięcznych w wysokości min. 500 zł. W loterii mogli brać udział również klienci, którzy wcześniej założyli konto w banku.

– Loteria cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów naszego banku. Już w pierwszych dniach musieliśmy domówić kupony promocyjne, w których były kody konieczne do zalogowania się. Od 15 września dodatkowo, każdemu klientowi, który założył u nas rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy dawaliśmy piłkę do siatkówki.Losowanie nagród odbyło się 6 stycznia w Warszawie, a przekazanie komputera p. Czesławie Wierzchoń 10 lutego w trzebnickiej siedzibie banku przy ul. Prusickiej 1 – powiedziały przedstawicielki Banku Spółdzielczego.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here