Ferie zimowe 2011

69

Trzebnicki Ośrodek Kultury

15 II, wtorek, godz. 10 – „Królestwo kolorów”-zajęcia plastyczne dla dzieci od lat 11-tu w Pracowni Rozwoju Aktywności Twórczej; godz. 11 – „Łamigłówki z ważniaka główki” – zajęcia w bibliotece dla dzieci od 6-13 lat; godz. 15 – Ferie z kabaretem „Liquidmime” – warsztaty dla młodzieży od 15 lat.

16 II, środa, godz. 10 – „Zimowe graffiti”-zajęcia plastyczne dla dzieci od 11 lat w Pracowni Rozwoju Aktywności Twórczej; godz. 12 – film kinowy „Zakochany wilczek”-wstęp wolny; godz. 15 – Ferie z kabaretem „Liquidmime” – warsztaty dla młodzieży od 15 lat.

17 II, czwartek, godz. 10 – Feryjny turniej warcabowy dla dzieci i młodzieży; godz. 11 – „Święto Klakiera” – zajęcia w bibliotece dla dzieci od 6-13 lat; godz. 14 – Warsztaty filmowe dla młodzieży od 14 lat; godz. 15 – Ferie z kabaretem „Liquidmime” – warsztaty dla młodzieży od 15 lat.

18 II, piątek, godz. 10 – „Idzie luty…” – zajęcia plastyczne dla dzieci od 11 lat w Pracowni Rozwoju Aktywności Twórczej; godz. 11 – „Smerfne malowanki” – zajęcia w bibliotece dla dzieci od 6-13 lat; godz. 15 – Ferie z kabaretem „Liquidmime” – warsztaty dla młodzieży od 15 lat.

19 II, sobota, godz. 10 – Koncert w ramach promocji lokalnych artystów – „W Rapie Tok Myśli” – wstęp wolny.

21 II, poniedziałek, godz. 10 – Feryjny turniej Chińczyka dla dzieci i młodzieży; godz. 11 – Warsztaty filmowe dla młodzieży od 14 lat; godz. 11 – Spektakl teatralny dla dzieci „Mucha przed sądem”-wstęp wolny; godz. 12 – zimowe warsztaty breakdance dla młodzieży od 12 lat; godz. 12.30 – „Kaczka-Dziwaczka i inne zwariowane zwierzaki-cudaki” – zajęcia w bibliotece dla dzieci od 6-13 lat.

Obornicki Ośrodek Kultury

15 II, wtorek, godz. 11 – „Maski karnawałowe” zajęcia plastyczne – prowadzi Bożena Przybylska; godz. 14 – warsztaty taneczne dla młodzieży – prowadzi Katarzyna Kasperska; godz. 15 – warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży – prowadzi K. Kasperska; godz. 16 – warsztaty taneczne dla dzieci – prowadzi K. Kasperska; godz. 17– gimnastyka dla pań- prowadzi K. Kasperska; godz. 18 – kurs tańca towarzyskiego dla dorosłych – prowadzi K. Kasperska; godz. 20 – warsztaty gry na bębnach brazylijskich – prowadzi stowarzyszenie Kicz-Art.

16 II, środa, godz. 11 – „Witraże – motywy roślinne i owady”- zajęcia plastyczne – prowadzi B. Przybylska; godz. 17– zajęcia z rysunku i malarstwa dla młodzieży – prowadzi Grażyna  Magdalena Drzewiecka; godz. 18 – wernisaż fotografii autorstwa Adama Rostkowskiego i Roberta Gawłowskiego ” Republika trędowatych”, kurator wystawy Marek Długosz; godz.18 – dyskoteka dla młodzieży prowadzi Paweł Asztemborski.

17 II, czwartek, godz. 11 – teatrzyk dla dzieci „Tygrysek Pietrek” w wykonaniu aktorów Anny Kramarczyk i Krzysztofa Grębskiego; godz. 14 – „Gier i zabaw bez liku w kolorowym pokoiku” – zajęcia dla dzieci w wieku 7-10 lat – prowadzi Justyna Asztemborska; godz. 15 – „Hu,hu, ha – zima wcale nie jest taka zła”- zabawy plastyczne dla dzieci – prowadzi Monika Materny; godz. 17 -” Literackie inspiracje – teatralne inscenizacje”- spotkania literacko -teatralne dla młodzieży gimnazjalnej i licealnej – prowadzi J. Asztemborska.

18 II, piątek, godz. 12 – „Hu, hu, ha – zima wcale nie jest taka zła”- zabawy plastyczne dla dzieci – prowadzi M. Materny; godz. 16 – klub wesołej zabawy – ” Miasto szczęśliwych dzieci”- prowadzi J. Asztemborska.

19 II, sobota, godz. 11 – warsztaty gitarowe z Leszkiem Cichońskim  – koordynator Halina Muszak – grupa zaawansowana, godz.12.30 – grupa mniej zaawansowana; godz.19 – koncert Leszka Cichońskiego z zespołem „Krótkie spięcie”, przed koncertem wspólne wykonanie utworu „Hey Joe” (gitarowy rekord Guinnessa).

21 II, poniedziałek, godz.11 – „Opowieść o niezwykłym słoniku”- zabawa literacko-muzyczna (dla dzieci w wieku 7-10 lat) – prowadzi J. Asztemborska; godz. 12 -„Hu, hu, ha – zima wcale nie jest taka zła”- zabawy plastyczne dla dzieci – prowadzi M. Materny; godz. 17 – warsztaty ceramiczne-prowadzi G. M. Drzewiecka.

Biblioteka im. J. Iwaszkiewicza, dział dla dzieci i młodzieży:

17 II, czwartek, godz. 9.30 – wypożyczamy i czytamy – zajęcia dla przedszkolaków prowadzą Anna Kuczyńska i Agnieszka Buryło.

15, 16, 18, 21 II, wtorek, środa, piątek, poniedziałek, godz. 9.30 – spotkania grupy młodych odkrywców poezji – zajęcia teatralne prowadzi Agnieszka Buryło.

15, 16, 17 II, wtorek, środa, czwartek, godz.9.30 – „Nadworny malarz króla: Marcello Bacciarelli – wspomnienie włoskiego artysty”; zabawę plastyczną dla dzieci prowadzi Grażyna Drzewiecka.

dział dla dorosłych:

18 II, piątek – „Satyra spod lady: Andrzej Mleczko” – cykliczna ekspozycja rysunków satyryków polskich (w dziale dla dorosłych).

Filia w Pęgowie

15 II, wtorek, godz.16 – „Zima w poezji dziecięcej” – zajęcia czytelniczo-plastyczne dla dzieci prowadzi Małgorzata Wietecha.

 

Zespół Placówek Kultury w Żmigrodzie

15 II, wtorek, godz. 10 – otwarte sekcje tenisa stołowego, szachy, zajęcia plastyczne – dla uczniów szkół podstawowych; godz. 12 – dyskoteka z konkursami dla dzieci;  godz. 14.30 – karate; godz. 15 – zajęcia taneczne kl. I – III ; godz. 16 – zajęcia plastyczne ; 18 – tenis stołowy; godz. 18 – karate (Niezgoda).

16 II, środa, godz. 15 – zajęcia taneczne 12-13 lat; godz. 16 – zajęcia taneczne dla dzieci do lat  9 ; godz. 16 – zajęcia plastyczne; godz. 17 – zajęcia taneczne dla dzieci 10 -11 lat; godz. 17 – szachy, warcaby.

17 II, czwartek, godz. 10 – otwarte sekcje tenisa stołowego, szachy, zajęcia plastyczne- dla uczniów szkół podstawowych; godz. 12 – dyskoteka z konkursami dla dzieci; godz. 14.30 – karate;  godz. 16 – zajęcia plastyczne; godz.18 – karate (Niezgoda); godz. 18 – tenis stołowy; godz.19.30 – tenis stołowy (grupa niezrzeszona).

18 II, piątek, godz. 18 – tenis stołowy.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach

21 II, poniedziałek – Lądek Zdrój – sanki, 20 zł ( w tym posiłek na miejscu).

22 II, wtorek – Wrocławski Park Wodny, bilet wstępu 21 zł/2godz.

23 II, środa – Bobolandia, park rozrywki Wrocław, bilet wstępu 12 zł.

24 II, czwartek – Kino Cinema City Korona, wstęp – 16 zł.

25 II, piątek – lodowisko Trzebnica Orlik, koszt 6 zł ( w tym wstęp + wypożyczenie łyżew).

Zajęcia dla dzieci i młodzieży prowadzone w Zespole Szkół w Prusicach:

15 II, wtorek,  godz. 10 – zajęcia w pracowni informatycznej; godz. 10 – Wystawa modeli zdalnie sterowanych RC: -modeli szybkich – 100km/h samochodów, samolotów akrobacyjnych oraz ślizgów (hala sportowa); godz. 10 – BUZZ Polskie Łamigłówki – quiz wiedzy dla dzieci (sala 82); godz. 10 – gry stolikowe (Klub Uczniowski); godz. 10 – zajęcia plastyczne „Zimowe krajobrazy” (sala 75); godz. 10 – zajęcia taneczne, chusta klauza (sala 60); godz. 12 – posiłek dla dzieci (klub uczniowski); godz.12.30 – pokaz sztuki latania modelami samolotów w hali. Akrobacja modeli śmigłowców. Szybka jazda modeli samochodów klasy wyścigowej; godz. 12.30 – wyścigi samochodowe oraz gry na dużym ekranie Playstation Move – zagraj z nami w najnowszy hit, gry ruchowe (sala 75).

16 II, środa, godz. 10 – zajęcia w pracowni informatycznej; godz. 10 – badminton, piłka siatkowa, strzelanie z łuku, (hala sportowa); godz. 10 – BUZZ Polskie Łamigłówki – quiz wiedzy dla dzieci (sala 82); godz. 10 – gry stolikowe (Klub Uczniowski); godz. 10 – zajęcia plastyczne „lepienie z gliny” (sala 75); godz. 10 – tenis stołowy (sala 60); godz. 12 – posiłek dla dzieci (klub uczniowski); godz. 12.30 – piłka nożna (hala sportowa); godz. 12.30 – wyścigi samochodowe oraz gry na dużym ekranie Playstation Move – zagraj z nami w najnowszy hit, gry ruchowe (sala 75); godz. 12.30 – rzutki elektroniczne (sala 60).

17 II, czwartek,  godz. 10 – zajęcia w pracowni informatycznej; godz. 10 – piłka nożna halowa (hala sportowa); godz. 10 – BUZZ Polskie Łamigłówki – quiz wiedzy dla dzieci (sala 82); godz. 10 – gry stolikowe (Klub Uczniowski); godz. 10 – zajęcia plastyczne „malowanie na szkle oraz folii” (sala 75); godz. 10 – zajęcia taneczne, chusta klauza (sala 60); godz. 12 – posiłek dla dzieci (klub uczniowski); godz. 12.30 – Mini kino (sala 60).

18 II, piątek,  godz. 10 -Turniej Piłki Nożnej Halowej Drużyn Podwórkowych (hala sportowa); godz. 10 – BUZZ Polskie Łamigłówki – quiz wiedzy dla dzieci (sala 82); godz. 10 – gry stolikowe (Klub Uczniowski); godz. 10 – zajęcia plastyczne „zabawa z masą solną” (sala 75); godz. 10 – Zimowy Turniej Tenisa Stołowego (sala 60); godz. 12 – posiłek dla dzieci (klub uczniowski); godz. 12.30 – Turniej Szkół Podstawowych (tory przeszkód, gry zręcznościowe) (hala sportowa); godz. 12.30 – wyścigi samochodowe oraz gry na dużym ekranie Playstation Move – zagraj z nami w najnowszy hit, gry ruchowe (sala 75); godz. 12.30 – Mistrzostwa Gminy Dzieci w Rzutkach Elektronicznych (sala 60).

16 II, środa, od godziny 12.30 – turniej piłki nożnej „Nasze Ferie 2011” – ORLIK 2012.

19 II, sobota, od godziny 15 – turniej piłki nożnej drużyn podwórkowych” – ORLIK 2012

Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej

„Ferie w gorącym klimacie Afryki”

 – zajęcia twórcze „Afrykańskie Safari” m. in. wykonanie masek i strojów afrykańskich, zabawa w teatr, afrykańskie rytmy i tam tamy, znaczenie i wykonanie tatuaży plemiennych, poznajemy i malujemy zwierzęta afrykańskie;

– filmy animowane np. „Księga Dżungli” „Król Lew”;

– pogadanki na temat wakacji w Afryce;

– zabawa karnawałowa „W afrykańskiej sawannie”.

15 II, wtorek, godz.17 – szkółka szachowa w OKSiR.

16 II, środa, godz. 11 – wycieczka na lodowisko Orlik w Trzebnicy oraz do Małego Muzeum Ludowego w Marcinowie; godz.16 – zajęcia plastyczno- ceramiczne w OKSi.

 

Gminny Ośrodek Kultury w Zawoni

15 II, środa, godz. 11 – seans filmowy dla dzieci; godz.15 – seans filmowy dla młodzieży.

16 II, czwartek, godz. 11 – „Spotkajmy się w bibliotece” – spotkanie czytelnicze; godz. 15 – turniej gry w Chińczyka.

17 II, piątek, godz. 11 – gry i zabawy ruchowe dla dzieci.

18 II, sobota, godz. 13 – zabawy teatralne; godz.17 – „Właśnie leci show dla dzieci”. – program dla dzieci.

21 II, poniedziałek, godz.11 – seans filmowy dla dzieci; godz. 16 – seans filmowy dla młodzieży.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here