Narkotyki w chusteczce higienicznej

97

Wspólne działania funkcjonariuszy policji i straży miejskiej doprowadziły do zatrzymania dwóch 22-latków, mieszkańców Trzebnicy. Przy jednym z mężczyzn znaleziono środki odurzające w postaci 0,3 grama marihuany zawinięte w chusteczkę higieniczną, lufkę szklaną oraz skradzione wkłady do lusterek. Podejrzani zatrzymani zostali w policyjnym areszcie.

Było już po godz. 20 gdy funkcjonariusze otrzymali informację od straży miejskiej o tym, że w jednej z piwnic na terenie miasta znajduje się młodzież, która spożywa alkohol i głośno się zachowuje. – Sprawdzenie było trafne – jeden z  młodych mężczyzn  posiadał narkotyki w postaci marihuany, w ilości 0,3 grama, które udzielił koledze – opowiada asp. sztab. Iwona Mazur – Następnie ujawniono w otworze kominowym dwa lusterka od volkswagena passata o wartości 300 złotych, skradzione w 2008 roku przez jednego z zatrzymanych mężczyzn. Podejrzani zostali zatrzymani  w policyjnym areszcie.

Jeden z mężczyzn usłyszy zarzuty posiadania i udzielania innej osobie środka odurzającego, co podlega karze pozbawienia wolności do lat 3, a drugi z mężczyzn odpowiadać będzie  za kradzież.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here