Kto to jest?

51

Zapraszamy do cotygodniowej zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Tak wyglądali w dzieciństwie.

Prosimy o odgadnięcie, kim jest osoba, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Aby ułatwić zadanie, podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

Dawne zdjęcia zwykle nie są wystarczająco wyraziste. Postać prezentowaną w dzisiejszej edycji konkursu rozpoznają zapewne mieszkańcy Strzeszowa, bo to właśnie ich współmieszkanka. By ułatwić odgadniecie osoby podajemy, że jest ona absolwentką Liceum Wychowawczyń Przedszkoli w Obornikach Śląskich, osobą  znaną w środowisku. W Strzeszowie przepracowała wiele lat. Kto to jest?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kuponie zamieszczonym poniżej lub sms-em. Czekamy na nie do poniedziałku 14 lutego do godz. 9.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a imię i nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety oraz na naszej stronie internetowej www.nowagazeta.pl. Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zrobionej podczas odbierania nagrody. Jeżeli zdarzy się, że ktoś nie może odebrać nagrody w terminie, to prosimy o informację telefoniczną do redakcji. Natomiast jeśli ktoś  nie odbierze nagrody w ciągu tygodnia od terminu wręczenia,  to ona przepada.

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO:treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 zł.

Młodzieniec prezentowany zdjęciem w poprzednim numerze NOWej jest dzisiaj panem w sile wieku. Całe swe dorosłe życie spędził w Prusicach i temu miastu poświęca się nadal. Jest radnym miejscowego samorządu, pracuje w komisji rolnictwa. Ta problematyka jest mu najbliższa. Z rolnikami ma stały kontakt, kieruje bowiem placówką skupu płodów rolnych. To Jarosław Adam Bąk. Zdjęcie, jakie wykonaliśmy przed paroma dniami potwierdza zapis z charakterystyki postaci: zmarszczek przybyło, ale oczy pozostały te same.

Otrzymaliśmy  10 prawidłowych  odpowiedzi na konkurs z poprzedniego tygodnia. Szczęście uśmiechnęło się do Mirosława Migdała z Krosciny Wielkiej. Nagroda będzie  do odebrania w redakcji NOWej, w Trzebnicy przy ul. św. Jadwigi 7  w piątek 11 lutego od godz. 12.

Nagrodę za odgadnięcie postaci sprzed tygodnia odebrał Dariusz Kwietniewski z Obornik Śląskich, która powiedział, że postać z fotografii rozpoznał bez problemu, gdyż wozi do Marcinowa do Mariana Kowalskiego miód. – Moi teściowie też tam jeżdżą – powiedział zwycięzca – Jak są u nas goście, to też ich tam zawozimy, gdyż jest tam zawsze fajnie, miło i bardzo ciekawie.

Pan Dariusz dodał również, że po raz pierwszy brał udział w konkursie NOWej.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here