Kto to jest?

48

Zapraszamy do cotygodniowej zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Tak wyglądali w dzieciństwie.

Prosimy o odgadnięcie, kim jest osoba, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Aby ułatwić zadanie, podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

Młodzieniec prezentowany na zdjęciu dwadzieścia lata temu ukończył szkołę średnią. Pracując studiował w wyższej szkole w Lesznie. Dzisiaj widujemy go w Prusicach, jak zasiada w ławach rajców miejskich, bierze udział w zebraniach miejscowego stowarzyszenia miłośników miasta, jak spotyka się z rolnikami realizując umowy handlowe. Lata robią swoje, ale nie na tyle, aby nie można go było rozpoznać, bo jego fizjonomia niewiele się zmienia. Oczy pozostały takie same, jedynie przybyło trochę zmarszczek. Kto to jest?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kuponie zamieszczonym poniżej lub sms-em. Czekamy na nie do poniedziałku 7 lutego do godz. 9.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a imię i nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety oraz na naszej stronie internetowej www.nowagazeta.pl. Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zrobionej podczas odbierania nagrody

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO:treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 zł.

Ten zapatrzony w kamerę, trochę zażenowany młodzik, obecnie do zdjęć tak już nie pozuje. Sami fotoreporterzy czuwają, aby wykonać najlepsze ujęcie. Bo Marian Kowalski jest osobą ciekawą duchowo, filmowo, a z wąsikiem – wygląda szelmowsko. Nie może być inaczej, kiedy ten artysta, człowiek wielu talentów staje przed kamerami. Jest muzykiem, autorem tekstów i muzyki, twórcą i kierownikiem zespołu Marciny, zbieraczem i właścicielem wspaniałego muzeum ludowego, organizatorem wielu wspaniałych imprez, spotkań i koncertów.

Otrzymaliśmy 4 prawidłowe odpowiedzi na konkurs z poprzedniego tygodnia. Szczęście uśmiechnęło się do Dariusza Kwietniewskiego z Obornik Śląskich. Nagroda będzie  do odebrania w redakcji NOWej, Trzebnica ul. św. Jadwigi 7  w piątek 4 lutego od godz. 12.

Nagrodę za odgadnięcie postaci sprzed tygodnia odebrała Halina Wawruszczak ze Skarszyna, która powiedziała, że poznała osobę na zdjęciu ponieważ to jej kolega ze szkoły i pamięta go po bujnej czuprynie. Poza tym domyśliła się, że to on, czytając dane o jego karierze.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here