Top Dziury

30

W ubiegłym tygodniu przedstawiliśmy państwu raport o stanie technicznym dróg naszego powiatu. Wynikało z niego, że służby drogowe czeka sporo pracy przy łataniu pozimowych dziur.

Samorządy zgodnie z obietnicą wzięły się na częściowe łatanie szos – teraz asfalt wygląda w niektórych miejscach dwukolorowo ( zależnie od ilości nakładanych na siebie warstw), jednak przynajmniej jeździ się wygodniej i bezpieczniej.

W ciągu minionego tygodnia nie za wiele udało się wyremontować. Zapowiadany powrót zimy  nadszedł zgodnie z prognozami, teraz synoptycy wróżą nam temperatury dochodzące do nawet -18 st. C, więc nastał chwilowy przestój w remontach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że w kwestii łatania pozimowych wyrw jest do zrobienia jeszcze wiele, dlatego chcemy razem z państwem przeprowadzić ranking tych najbardziej uciążliwych. Stwórzmy wspólnie listę tych dróg, które zostały doszczętnie zniszczone przez zimę, i po których jazda samochodem jest bardzo uciążliwa.

Prosimy o nadsyłanie zdjęć uszkodzonych nawierzchni na adres redakcja@nowagazeta.pl. My w państwa imieniu zapytamy urzędników o to, kiedy zamierzają naprawić daną drogę.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here