Czekoladowe łasuchy trafiły za kratki

44

Policjanci ze Żmigrodu złapali dwóch amatorów słodkości, przy których znaleźli m in. blisko 90 sztuk skradzionych czekolad. Sprawcy pewnie bojąc się o próchnicę zębów, zabezpieczyli się kradnąc również 50 sztuk past do zębów. Obaj podejrzani są o dwie takie kradzieże na łączną kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

Żmigrodzcy policjanci na terenie jednego z marketu zatrzymali dwóch mieszkańców Łodzi w wieku 27 i 30 lat, podejrzanych o kradzież artykułów spożywczych oraz kosmetyków. – Mężczyźni wpadli po tym jak funkcjonariusze skojarzyli twarze osób z nagraniem z monitoringu, na którym wcześniej dwaj mężczyźni kradli artykuły w innym sklepie – informuje asp. sztab. Iwona Mazur, oficer prasowy trzebnickiej policji.

Po zatrzymaniu sprawców policjanci znaleźli przy nich blisko 90 sztuk czekolad, 50 sztuk past do zębów oraz inne artykuły spożywcze.

Obaj podejrzani są o co najmniej dwie takie kradzieży w marketach na terenie powiatu trzebnickiego. Ich łupem padły artykuły spożywcze na łączną kwotę blisko 2 tysięcy złotych.

 Za kradzież grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.  

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here