Kto to jest?

58

Zapraszamy do cotygodniowej zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Tak wyglądali w dzieciństwie.

Prosimy o odgadnięcie, kim jest osoba, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Aby ułatwić zadanie, podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

Prezentowany na zdjęciu chłopczyk mieszka dzisiaj w miejscowości położonej 4 km od Trzebnicy. Jest osobą wielce utalentowaną muzycznie, wspaniałym organizatorem, miłośnikiem kultury, strzelcem. Od lat jest człowiekiem towarzyskim, podziwianym i lubianym. Za młodu pracował w wielu instytucjach jak choćby w straży pożarnej. Kto to jest?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kuponie zamieszczonym poniżej lub sms-em. Czekamy na nie do poniedziałku 31 stycznia do godz. 9.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a imię i nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety oraz na naszej stronie internetowej www.nowagazeta.pl. Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zrobionej podczas odbierania nagrody.

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO:treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 zł.

Przystojny młodzieniec prezentowany na zdjęciu w poprzednim numerze NOWej – choć minęło nieco lat – nadal jest człowiekiem młodym i przystojnym to Ryszard Cymerman, kierownik placówki Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Trzebnicy i radny powiatowy. Jest on osobą doświadczoną zawodowo, o kilku specjalizacjach. Przez lata kierował szkołami, udzielał się społecznie na rzecz miejscowego środowiska. Obecnie jest mieszkańcem Osolina.

Otrzymaliśmy 5 prawidłowych odpowiedzi na konkurs z poprzedniego tygodnia. Szczęście uśmiechnęło się do Haliny Wawruszczak, sołtyski Skarszyna. Nagroda będzie  do odebrania w redakcji NOWej, Trzebnica ul. św. Jadwigi 7  w piątek 28 stycznia od godz. 12.

Nagroda za odgadnięcie postaci sprzed dwóch tygodni czeka w redakcji  na panią Sylwię Łagocką z Kryniczna.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here