Dzień Babci i Dziadka

56

„Moja babcia umie tyle, że uwierzyć trudno w to. Coś wymyśli w jedną chwilę, by przegonić każde zło…” W piątek w Przedszkolu nr 2 w Trzebnicy dzieci zorganizowały Dzień Babci i Dziadka – imprezę, na którą zaprosili swoich ukochanych seniorów.

Dzieci zaprosiły swoje babcie i dziadków do swojego przedszkola Tam zaprezentowały piosenki i wiersze zadedykowane licznie przybyłym gościom. Wsłuchując się w treść wierszy i życzeń recytowanych przez przedszkolaki, łatwo można było zauważyć, jak wielką rolę z życiu dzieci odgrywają babcie i dziadkowie. To oni nigdy nie szczędzą czułości, zawsze chętnie pogłaszczą czy przytulą. Chętnie też dzielą się swoją wiedzą i pokazują dzieciom świat. Wszyscy z wielką radością i wzruszeniem wysłuchali całego przedstawienia, które dzieci przygotowały pod okiem opiekunek: Zuzanny Lewandowskiej i Teresy Lipień.

Na zakończenie dzieci wręczyły wszystkim babciom i dziadkom okolicznościowe laurki. Był to niezwykle wzruszający moment, pełen czułości i buziaków. Oczywiście na wszystkich honorowych gości przygotowano kawę, herbatę i słodki poczęstunek.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here