Kto to jest?

61

Zapraszamy do cotygodniowej zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Tak wyglądali w dzieciństwie.

Prosimy o odgadnięcie, kim jest osoba, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Aby ułatwić zadanie, podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

 Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

16 lat miał młodzieniec o pięknym, dziewczęcym uczesaniu, gdy stanął przed aparatem fotograficznym by zrobić to zdjęcie. Wówczas był licealistą. Obecnie jest postacią rozpoznawalną w powiecie z racji zajmowanego stanowiska, jak również z kontaktów osobistych z wieloma osobami w Trzebnicy, Obornikach, Prusicach. W tych miejscowościach pracował na różnych znaczących stanowiska. W szkolnictwie przeszedł wszystkie stopnie wtajemniczenia. Mieszka w Osolinie. Kto to jest?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kuponie zamieszczonym poniżej lub sms-em. Czekamy na nie do poniedziałku 24 stycznia do godz. 9.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a imię i nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety oraz na naszej stronie internetowej www.nowagazeta.pl. Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zrobionej podczas odbierania nagrody.

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO:treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 zł.

Czarnulka ze zdjęcia w poprzednim numerze NOWej jest dzisiaj mamą, radną gminy Wisznia Mała, przewodniczącą komisji ds. społecznych i młodzieży. Przez wiele lat pracowała jako księgowa, obecnie jest menedżerką centrum rehabilitacyjnego. To Dorota Konieczna, osoba znana  w Ozorowicach.

Pokazana w poprzednim numerze NOWej uśmiechnięta twarz należy do Grażyny Skowrońskiej, mieszkanki Kryniczna, nowo wybranej radnej gminy Wisznia Mała. Grażyna od dawna zajmowała się rolnictwem. W swym życiu imała się też innych zajęć, jak choćby gastronomii. Przez kilka lat mieszkała w USA i tam prowadziła własną firmę. To ona!

Otrzymaliśmy jedną prawidłową odpowiedź na konkurs z poprzedniego tygodnia. Bezbłędnie odgadła pani Barbara Gierakowska z Ozorowic, której gratulujemy zdobycia nagrody. Będzie ona  do odebrania w Redakcji NOWej, Trzebnica ul. św. Jadwigi 7  w piątek 21 stycznia od godz. 12.

Nagrodę za odgadnięcie postaci sprzed dwóch tygodni odebrała Sylwia Łagocka z Kryniczna, który powiedział, że nie miała problemu z odgadnięciem, ponieważ osoba na zdjęciu jest jej ciocią i jest bardzo znaną osobą w Krynicznie.

Przepraszam

 W poprzednim wydaniu konkursu Kto to jest? zamiast odgadywanej Grażyny Skowrońskiej zamieściłem pomyłkowo zdjęcie Grażyny Jarema. Stało się tak, bo obie panie odnotowałem jako Grażyny, obie blondynki i obie pozowały w identycznych golfach. Panie oraz Czytelników serdecznie przepraszam.

Władysław Ruszkiewicz

 

 

Grażyna Skowrońska z Kryniczna obecnie wygląda tak

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here