Na Kościelną powróciła światłość

40

W poprzednim tygodniu na ul. Kościelnej nie działało oświetlenie. Nie wiadomo czym było to spowodowane, jednak jak powiedział Zbigniew Zarzeczny, problem został już zgłoszony do zakładu energetycznego, a awaria ma zostać naprawiona w najbliższym czasie. I została. Na Kościelnej znów świeci światło.

Wielka to niesprawiedliwość wydawać by się mogło, gdy pomyśli się o tym, że w jednej części Trzebnicy jest jakby nadmiar światła, patrząc chociażby na Rynek, a w drugiej światła kompletnie brak, chodzi o ul. Kościelną.

Mieszkańcy tej ulicy skarżyli się, że mniej więcej od tygodnia na ulicy nastała totalna ciemność. W części wiodącej od dworca autobusowego, aż do kościoła św. Ap. Piotra i Pawła w godzinach wieczornych w ogóle nie świeciły lampy. Gdy zadzwoniliśmy do energetyki, aby dowiedzieć się jaka jest przyczyna tej ciemności i kiedy mieszkańcy będą mogli spodziewać się, że znów zabłyśnie oświetlenie, usłyszeliśmy, że nie wiadomo czym jest spowodowana awaria, a naprawa nastąpi dopiero wtedy, gdy Urząd Miejski w Trzebnicy zleci energetyce naprawienie ulicznego oświetlenia.

 – Awaria ta została nam już zgłoszona. Poza tym w poniedziałek, ale ubiegły sam jechałem i widziałem, że na ul. Kościelnej lampy nie świecą. Zgłosiliśmy to już do energetyki i ma to być w najbliższym czasie zrobione – powiedział Zbigniew Zarzeczny, naczelnik wydziału techniczno – inwestycyjnego w Urzędzie Miejskim w Trzebnicy.

I ku radości mieszkańców, zostało to zrobione. Na całej ul. Kościelnej znów świeci światło.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here