Policja czuwała

115

9 stycznia 2011 roku kolejny raz 27 policjantów w powiecie trzebnickim czuwało nad bezpieczeństwem uczestników Wielkiego Finału WOŚP .

Funkcjonariusze mając na uwadze bezpieczeństwo kwestujących, spotkali się z wolontariuszami przekazując im jak mają bezpiecznie kwestować, dodatkowo przekazano ulotki, nawiązano również współpracę ze sztabami WOŚP.

Jednym z wolontariuszy był najbardziej znany dolnośląski policjant – Komisarz Lew, który już trzeci rok czynnie wspierał orkiestrę w Trzebnicy. Dzieci chętnie robiły sobie zdjęcie z maskotką policyjną., która u dorosłych budzi również sympatię. Policja trzebnicka jak co roku przeznaczyła na licytacje gadżety policyjne oraz otrzymane od gości upominki m.in. talerz ręcznie malowany z Dniepropietrowska oraz czapkę funkcjonariusza policji – dowódcy z misji pokojowej w Kosowie.

W Obornikach Śląskich policjanci na rzecz WOŚP rozegrali mecz towarzyski z przedstawicielami samorządu, a żmigrodzcy policjanci przekazali na licytacje maskotki policyjne – smoki.

W powiecie trzebnickim nie odnotowano żadnych incydentów związanych z przebiegiem WOŚP.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here