997 Kronika policyjna

70

Dane statystyczne.

POWIAT TRZEBNICKI. W dniach od 31.12. 2010 r – 9.01.2011r. policjanci powiatu trzebnickiego zatrzymali na gorącym uczynku 6 sprawców przestępstw ( 3- w Trzebnicy, w Obornikach Śląskich-3 ) w tym w tym 3 nietrzeźwych kierujących samochodami.

Policjanci wylegitymowali 186 osoby  ( w Trzebnicy -55, w Obornikach Śląskich -52, w Żmigrodzie – 79). Policjanci interweniowali 138 razy ( w Trzebnicy – 75, w Obornikach Śląskich -42 w Żmigrodzie-21). W policyjnym areszcie przebywały 4 osoby. W minionym tygodniu odnotowano 1 wypadek drogowy w którym jedna osoba została ranna. Zatrzymano 3 osoby poszukiwane, w tym jedną osobę poszukiwaną listem gończym.

Zniszczył mienie

OBORNIKI ŚLĄSKIE. 5 stycznia policjanci ogniwa prewencji zatrzymali 28 letniego mieszkańca Oborniki Śląskich, który umyślnie dokonał uszkodzenia mienia w postaci samochodu volkswagen passat poprzez oberwanie 4 klamek, urwanie lusterka prawego, stłuczenie klosza lewej przedniej lampy, czym spowodował straty na kwotę 1000 zł. Po przesłuchaniu podejrzany  został zwolniony do domu.

Uszkodził samochód

OZOROWICE. 4 stycznia funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Trzebnicy, wzatrzymali 33- letniego mieszkańca gm. Wisznia Mała, podejrzanego o to, że w Strzeszowie dokonał uszkodzenia samochodu bmw, poprzez oblanie farbą i kopanie nogą  powodując straty w wysokości 5000 złotych. Podejrzany po przesłuchaniu został zwolniony.

Włamał się do sklepu

CEREKWICA. 7 stycznia funkcjonariusze z  Trzebnicy,zatrzymali 36- letniego mieszkańca gm. Trzebnica, który w dniu 30 października 2010 r. włamał się do sklepu spożywczego w Cerekwicy, skąd skradł portfel z pieniędzmi w kwocie 500 zł Podejrzanego po przedstawieniu zarzutów zwolniono.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here