Kto to jest?

57

Zapraszamy do cotygodniowej zabawy w odgadywanie znanych postaci na podstawie ich wizerunków sprzed lat. Tak wyglądali w dzieciństwie.

Prosimy o odgadnięcie, kim jest osoba, której zdjęcie z lat młodości publikujemy. Aby ułatwić zadanie, podajemy nieco dodatkowych informacji o tej postaci.

Kim jest osoba przedstawiona na zdjęciu?

Gdy było robione to zdjęcie, dziewczyna na nim widoczna była jeszcze uczennicą. Dziś jest osobą znaną w Ozorowicach, mamą dorodnych synów. Choć mieszkanką wsi jest dopiero od kilku lat, wtopiła się w miejscową społeczność. Jest osobą kontaktową, lubi pracować z ludźmi i dla ludzi. Jej postawa została zauważona i zyskała społeczne uznanie. Kto to jest?

Odpowiedzi prosimy przesyłać na kuponie zamieszczonym poniżej lub sms-em. Czekamy na nie do poniedziałku 17 stycznia do godz. 9.

Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi rozlosujemy atrakcyjną nagrodę, a imię i nazwisko zwycięzcy opublikujemy w następnym numerze gazety oraz na naszej stronie internetowej www.nowagazeta.pl. Fundatorem nagród jest sklep Avans AGD, RTV, MULTIMEDIA 55-100 Trzebnica ul. Milicka „PROMOCJE PRZEZ CAŁY ROK”.

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na opublikowanie fotografii zrobionej podczas odbierania nagrody.

Zagłosuj sms-em

Aby oddać głos należy pod nr 7116 wysłać sms o treści: PT.KTOTO:treść odpowiedzi np. gdy na zdjęciach jest Adam Iksiński to wpisujemy PT.KTOTO: iksinski adam (prosimy nie pisać polskich liter). Cena sms-a wynosi 1,22 zł.

Pokazana w poprzednim numerze NOWowej uśmiechnięta twarz należy do Grażyny Skowrońskiej, mieszkanki Kryniczna, nowo wybranej radnej gminy Wisznia Mała. Grażyna od dawna zajmowała się rolnictwem. W swym życiu imała się też innych zajęć, jak choćby gastronomii. Przez kilka lat mieszkała w USA i tam prowadziła własną firmę. To ona!

Otrzymaliśmy 4  prawidłowe odpowiedzi na konkurs z poprzedniego tygodnia. Szczęście w losowaniu dopisało Sylwii Łagockiej z Kryniczna , której gratulujemy zdobycia nagrody. Będzie ona  do odebrania w Redakcji NOWej, Trzebnica ul. św. Jadwigi 7  w piątek 14 stycznia od godz. 12.

Nagrodę za odgadnięcie postaci sprzed dwóch tygodni odebrała Grażyna Madalińska ze Skarszyna, która powiedziała, że Iwonę rozpoznała bez problemu, chociaż to zdjęcia widziała chyba tylko jeden raz w życiu.

 – Nie miałam problemu z odgadnięciem, ponieważ Iwona jest moją bratanicą – powiedziała pani Grażyna.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here