Co robi władza

59

Robert Adach, starosta trzebnicki wczoraj w Urzędzie Marszałkowskim spotkał się z wicemarszałkiem Markiem Łapińskim. Jak nas poinformował szef samorządu powiatowego trwa nadal wyposażanie szpitala i na koniec tygodnia planowana jest przeprowadzka rehabilitacji z ul. Leśnej. W tym tygodniu starostwo pracuje również nad dwoma projektami: budowy sieci szerokopasmowej w powiecie trzebnickim oraz partnerstwa w celu polepszenia jakości usług w powiecie trzebnickim.

Sławomir Błażewski, burmistrz Obornik Śląskich dziś rano prowadził odprawę kierownictwa urzędu, później zajął się sprawami bieżącymi. Po południu odbędzie kilka rozmów w sprawie inicjatyw mieszkańców. Jutro rano przyjmie dwóch przedsiębiorców zainteresowanych inwestowaniem w gminie. Po południu weźmie udział w szkoleniu dla przedstawicieli organizacji pozarządowych. W piątek rano będzie na spotkaniu opłatkowym Polskiego Związku Niewidomych, które odbędzie się w ośrodku kultury. Po południu w siedzibie urzędu będzie miał naradę z sołtysami.

Robert Lewandowski, burmistrz Żmigrodu: dzisiaj spotka się z kierownictwem oświaty w sprawie komisji alkoholowej. Jutro negocjuje z firmą, która wygrała konkurs na rewitalizację Rynku pod kątem wynagrodzenia za projekt oraz spotka się z projektantem basenu. W niedzielę uczestniczy w WOŚP.

Igor Bandrowicz, burmistrz Prusic wczoraj spotkał się z przedstawicielami firmy „Eko – Raj” w sprawie aktualizacji dokumentacji związanej z budową oczyszczalni ścieków w Pietrowicach Małych. Dzisiaj ma spotkanie z projektantami inwestycji szatniowych przy boiskach w Strupinie i we Wszemirowie. Jutro będzie w urzędzie, a następnie wybiera się do klubu WKS Śląsk Wrocław w celu negocjacji umowy na korzystne wyjazdy meczowe. Ma także zaplanowane spotkanie w Dolnośląskim Związku Piłki Nożnej. Natomiast w piątek szef samorządu wybiera się na turniej sportowy w prusickim gimnazjum. Niedzielę burmistrz spędzi na XIX Finale WOŚP w Zespole Szkół w Prusicach.

ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here